ساخت انواع کباب پز تابشی و تجهیزات رستوران ساخت انواع کباب پز تابشی و تجهیزات رستوران .

ساخت انواع کباب پز تابشی و تجهیزات رستوران

کباب پز تابشی

کباب پز تابشی اتوماتیک زرین با ظرفیت پخت 750 سیخ کباب کوبیده در ساعت پر فروش ترین کبابپز اتوماتیک است. این کباب پز با قیمت مناسب در دو مدل معمولی و عریض تولید می شود. در مدل معمولی اندازه طول کباب 35 سانتیمتر و در مدل عریض طول کباب 50 سانتیمتر است. این کباب پز علاوه بر کباب کوبیده، جوجه کباب و ماهی کباب نیز می توان پخت.


عدم نیاز به نیروی ماهر

در کباب پز اتوماتیک دو مشعل 10 و 12 آجره تعبیه شده که دو طرف کباب را همزمان می پزد. لذا نیاز چرخاندن سیخ ها نیست. این ویژگی باعث می شود بتوان با یک آشپز ساده نیز کباب با کیفیت پخت. کار با کباب پز های اتوماتیک ساده و آسان است، با تنظیم سرعت مناسب بسته به وزن کباب و نوع کباب، دستگاه آماده کار است و تنها باید سیخ ها را بر روی قلاب های مخصوص قرار داد. دستگاه کلیه دو طرف کباب ها یک دست و کامل پخته و در سینی خروجی بصورت خودکار تخلیه می کنند.

اپراتور دستگاه بعد از آموزش و کمی کار با دستگاه، تجربه و مهارت کافی کار با دستگاه فرا گرفته و به آسانی می تواند مانند یک آشپز ماهر 750 سیخ در ساعت کباب طبخ نماید. در این کباب پز از کباب سوخته و خام خبری نیست و کباب پخته شده در کباب پز تابشی مشتری پسند است


برچسب: کبابپز تابشی،کباب پز تابشی،کباب پز تابشی اتوماتیک،کبابپز تابشی اتوماتیک،کباب پز تابشی صنعتی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ساعت: ۰۷:۴۷:۳۶ توسط:محمد معطی موضوع: نظرات (0)